Kvalita

Zpracování masa podléhá přísným legislativním podmínkám. Naše výrobní závody, kde pro vás maso, splňují tyto standardy:

ČSN EN ISO 9001 – Systémy managementu kvality

BRC (British Retail Consortium) - obecně nazývaný systém vysokého standardu a správné provozní praxe

IFS (International Food Standard), což je maloobchodní protějšek BRC a je opět určena pro organizace, které vyrábí nebo zpracovávají potraviny.

Díky těmto systémům jsme schopni dosledovat výrobní proces v každém jeho kroku a každý pracovník ručí za svůj výstup. Výrobní závody jsou také pod stálým veterinárním dohledem. Zároveň jsou také závody velice často a přísně auditovány obchodními řetězci, kteří si jako naši zákazníci také samozřejmě bedlivě hlídají kvalitu prodávaného zboží.

Politika kvality není pouze záležitostí oddělení jakosti, ale prolíná se všemi činnostmi firmy a pravidelně se jí zabývá také management firmy. Díky tomu získáváme efektivní zpětnou vazbu a případné reklamace jsou řešeny bez časových prodlev. Cílem je produkovat kvalitativně standardní výrobek, který ve všech fázích výrobního procesu odpovídá stanoveným specifikacím.

Nejsou to ale jenom nastavená pravidla, normy a zákony, které nás nutí vyrábět co nejkvalitnější produkty. Naším hlavním posláním je nabídnout zákazníkovi chuťově zajímavé produkty vysoké kvality, ke kterým se budou rádi vracet. V sázce je nejen pověst firmy, ale hlavně pocit z dobře vykonané práce.

BRC certifikát     IFS certifikát

 

Aktuality

Vaření s námi je radost

Pro všechny, kteří mají rádi klasické české chutě a kvalitní maso, ale nechtějí ztrácet čas v kuchyni, jsme připravili novou řadu Snadné vaření.

více

Tatarák tradičně i netradičně

Oblíbená pochoutka milovníků masa. Ideálním kouskem pro tatarský biftek je špička ze svíčkové.

více

Pro potěchu oka

Zde není nutný komentář, toto ocení všichni milovníci dobrého jídla!

více

Údaje podle §7 zákona o obchodních korporacích jsou dostupné na elektronické adrese www.kosteleckeuzeniny.cz.