Co znamená CZ333

Každý výrobek musí být podle zákona označen identifikační značkou závodu a kódem země, kde byl zpracován. CZ znamená, že výrobek pochází z České republiky a číslo 333 je označení výrobního závodu v Kostelci u Jihlavy. Značka ES informuje o tom, že byl produkt vyroben v Evropské unii. Díky znalosti značek a označení konkrétních závodů si můžete sami ověřit původ výrobku.

Závod v Kostelci zpracovává z 98% hovězí maso dodávané od českých chovatelů, z toho 20% masa je z českých chovů společnosti Agrofert. Jsme také schopni dokázat původ masa až k chovateli. Maso vyprodukované naším závodem je kvalitní, jak původem, tak díky nejmodernějšímu zpracování. Jsme jediný český zpracovatel, který může garantovat vlastní kompletní zpracování masa od porážky, přes bourání až po balení hotového výrobku. Jak nám ukládá legislativa, původ masa jsme schopni dosledovat až k chovateli. Jako český zpracovatel také zaměstnáváme české řezníky a oborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi.

 

Etiketa s CZ333new

Aktuality

Vaření s námi je radost

Pro všechny, kteří mají rádi klasické české chutě a kvalitní maso, ale nechtějí ztrácet čas v kuchyni, jsme připravili novou řadu Snadné vaření.

více

Tatarák tradičně i netradičně

Oblíbená pochoutka milovníků masa. Ideálním kouskem pro tatarský biftek je špička ze svíčkové.

více

Pro potěchu oka

Zde není nutný komentář, toto ocení všichni milovníci dobrého jídla!

více

Údaje podle §7 zákona o obchodních korporacích jsou dostupné na elektronické adrese www.kosteleckeuzeniny.cz.